UA-93096517-5
  • Tuvaletlerimizi Temiz Tutalım
Tuvaletlerimizi Temiz Tutalım
Ürün Kodu : İsglevha2
7.00 TL   +Kdv
-
+

Fabrikalar, okullar, devlet kurumları, iş yerleri ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz farklı ebatlarda ve seçeneklerde kaliteli bilgilendirme ve uyarı levha ürünleri

Ürünü folyo (sticker) etiket üzeri dijital baskı, dekota (foreks) Full HD baskı şeklinde belirtilen ölçülerde satın alabilirsiniz.

Folyo (Sticker) Etiket Bilgilendirme ve Uyarı Levhaları

Folyo (sticker) etiket genellikle düz ve pürüzsüz yüzeylerde kullanılan bir malzeme çeşidimizdir. Kendinden yapışkan özelliği sayesinde farklı bir malzeme veya yapıştırıcı kullanmadan rahatlıkla uygulanabilir. Yapışkan özelliği yüksektir. Bu sayede uygulandığı alanda uzun süre kalıcıdır. Folyo üzeri baskılarımızı dijital baskı teknolojisi ile kaliteli bir şekilde üretmekteyiz.

Dekota (Foreks) Bilgilendirme ve Uyarı Levhaları

3mm kalınlığa sahip hafif bir levha çeşidimizdir. Hafif bir malzeme olmasından dolayı birçok alana kolayca uygulanabilir. Kaliteli çift taraflı bant veya silikon ile kolayca montajı yapılabilir. Dekota (Foreks) levha üzeri görsel baskılarda Full HD baskı teknolojisi kullandığımız için baskılar kalitelidir. İç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz solmayan, paslanmayan, sıcak ve soğuk geçişlerinden etkilenmeyen bir üründür. En çok tercih edilen ekonomik ürünlerimizden biridir.


Ürün Etiketleri
Uyarı levhaları
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
UA-93096517-5